Biz Kimiz
Biz Kimiz

1990 Yılların ortalarında, çalışma hayatıma “ GÜMÜŞSUYU HALI A.Ş.’de başladım.

“Toplam Kalite Yönetim” modeliyle yönetilen Gümüşsuyu Halı,  kurumsal bir sisteme sahipti.

Satış ve Pazarlama Departmanında, uzun bir süre çalıştıktan sonra, kariyerime bankacılık sektöründe devam etmeye karar verdim ve YAPI KREDİ BANKASINDA göreve başladım.

İlk defa, "İnsan Kaynakları"  ile tanıştığım ve etkilendiğim “YAPI KREDİ” de , uygulanan “İnsan Kaynakları Politikaları”  bende büyük bir merak uyandırdı. 

Büyük bir titizlikle ve detaylı olarak yapılan “İşe Alım Süreçleri”   hem kurumun, hem de çalışanların motivasyonunu arttırdığı gördüm.

“İK” nın bir “Departman “ olduğunu, organizasyonda ki yeri ve öneminin birinci derecede önemli olduğu  herkes tarafından hissedilir ve yenilikçi iş modelleriyle, herkeste pozitif  bir iz bırakırdı.

Üst Yönetimin,  doğru pozisyona, doğru çalışanı yerleştirdiklerinde, çalışanların hayatlarında çok başarılı  dönüm noktalarının  gerçekleştiğine şahit oldum.

Bu yöntem sonucunda,  aktif ve yenilikçi uygulamaları ile, bir çok alanda “İLKLERE” imza atmıştır.

Uzun yıllar,  farklı sektörlerde ( Gıda, Sağlık, Kimya vb)  ve STK ( YENİDEN BİZ ) İnsan Kaynakları alanında edindiğim tecrübeler, sonucunda  inandığım bir ilke ile yola çıktım…

"İnsan Kaynakları" olarak,  İşletmelere karşı SORUMLUYUZ !!!

Şirketimiz henüz çok yeni. "Sosyal Sorumluluk", duygusuyla bu oluşumun içinde olmak istedim.

Amacımız, “Kurumların Potansiyelini ” artırarak hizmet vermektir. “Kurumların  Performansı” her zaman doğru çalışanlarla, hayat bulur.   

Doğru insan seçimleri, her zaman FARK yaratır. Hem Yurt İçi, hem de Yurt Dışında   BİLGİYE  dayalı, ekonomiler için  değişim ve dönüşümün içinde yer alacak özel yetenekli,  adaylarımızı  farklı çalışma modelleriyle,  şirketleri geleceğe taşıyacağız.

Değişken bir dünyada, belirsizliğe karşı alacağımız en önemli tedbir,  UYUM sağlayabilecek DOĞRU ÇALIŞANLARIN, işletmelerin yanında olmasıdır. 

Bu sebeple, ülkemizde bulunan şirketlere doğru insan kaynağı ile,  farkındalık yaratıp, yaşam kalitemizi artırarak, entelektüel sermayemizle birlikte  işletmelerin varlığını sürdürmelerini sağlamaktır. 

 

Vizyon & Misyon
Vizyon & Misyon

 

VİZYON:   Yetenekli, Bilgili, Uyumlu, İletişim Odaklı ve  Öğrenmeyi Seven  Adaylarımızı,  İşletmelerimiz ile  hayat bulmasını  sağlamaktır.

 

MİSYON: Dijitalleşen iş dünyamızda, farklı uzmanlık alanlarına sahip adaylarımızın,  kendilerini ifade edecekleri,  organizasyonlarda başarılı işlere imza atmalarını sağlamaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Şirketiniz ve iş hayatınız için önemli bir adım atmak için sizden bir telefon uzaktayız!

İletişim
Hızlı CV Gönder